Haftka haft komputerowy ŁódĽ, ul. Wólczańska 19 HAFTKA haft komputerowy

Menu strony

Jak to robimy?

 

Procedura dla haftu i nadruku wygl±da następuj±co:

 

Wysyłacie do nas projekt z logo na nasz email haftka@haftka.pl najlepiej w krzywych (cdr. ,ai., eps., svg., png. lub pdf.) gdyż s± to grafiki małostratne i podatne na skalowanie w dobrej jako¶ci projektów.

Jeżeli nie posiadacie w tych formatach logotypów także możecie przesł±ć jpg., bmp. i inne rastrowe projekty ale to wydłużyć może czas tworzenia projektu hafciarskiego.

 

Zapoznajemy się z projektem jego wymiarami i oceniamy czy jest możliwo¶ć jego wykonania i w jakiej najlepszej formie nadaje się on do wykonania haftem.

 

    Jeli jest taka możliwo¶ć to informujemy jak± powinien mieć wielko¶ć (im większy haft tym łatwiej go wyhaftować). Natomiast w nadruku nie ma tego problemu

 

    Jeżeli nie to doradzamy jak± najlepsz± metodę znakowania zastosować.

 

Następnym etapem po ustaleniu szczegółów jest wykonanie projektu haftu (używamy specjalistycznego oprogramowania do tworzenia wzorów hafciarskich). Po wykonaniu projektu przesyłamy zwrotnego maila z przykładow± wizualizacj± haftu 3D. Natomiast przy nadrukach nie musimy nic zmieniać.

 

W symulacji haftu używamy kolorów tylko zbliżonych do kolorów w logotypie.

 

Do ustalenia kolorystyki używamy palety kolorów nici znajduj±cej się w naszym biurze i w obecnoci Państwa, chyba że to s± kolory podstawowe jak biały, czarny, niebieski, czerwony, zielony, oraz wzory jedno kolorowe w tej palecie.

 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i terminu, rozpoczyna się proces haftowania lub nanoszenia nadruku.

 

Przy większych ilociach przed docelow± produkcj± wykonujemy haft próbny jak i nadruki, dla uniknięcia błędów.

 

Po wyhaftowaniu materiałów powierzonych informujemy klienta telefonicznie o możliwoci odbioru lub wysyłce.

 

Nadruki DTF